Kam se podělo staré diskuzní fórum

Diskuze o všem...

Kam se podělo staré diskuzní fórum

Příspěvekod spimajim » 29 bře 2020, 16:33

Vítám Vás v novém diskuzním fóru.
Naše staré fórum, které mnoho let sloužilo mnoha uživatelům, začalo mít před víc jak rokem technické problémy.
Šlo o neplacenou platfomu - službu - pod vsevjednom.cz - kde si lze založit různé webové moduly a ty je pak možno vkládat na své stránky.
Nicméně nevlastníte je a jejich majitel není povinen vám je poskytovat.

Jak jsem vyrozuměla, majitel a programátor vsevjednom měl nějaký těžký úraz hlavy. V té době začalo mít celé vsevjednom technické problémy - nejen diskuzní fóra, ale i jiné komponenty stránek. Admin je postupně opravoval.
Byla jsem trpělivá a snažila se ho pomalu přimět, aby nám i naše fórum "spravil", ale moc se nedařilo.
A komunikace byla čím dál těžší, dokonce jsem se dozvěděla, že jsem si to "rozbila" sama - což je technicky nemožné.
Poslední kapka bylo smazání fóra - údajně na zásah policie.
Došlo snad možná k tomu, že do diskuze někdo vložil nabídku na zařízení řidičského oprávnění za úplatu bez řádného absolvování zkoušek - a admin prý dostal pokyn celé fórum smazat.
Dost se mě dotklo, že to proběhlo bez varování, upozornění - a navíc přitom stačilo smazat jen ten příspěvek.
Na mou žádost sice admin fórum obnovil, ale dokázal to jen s pár posledními tématy - stovky témat s detailními rozbory výkladů zmizely v nenávratnu.
Sice je možné, že se k nim už nikdo zpětně nevracel, ale přeci jen mi to přišlo neurvalé, zbytečné, arogantní - a znechutilo mě to.
Opravené fórum mi přišlo už jen jako mrzáček.
Krom toho jsem začala být dost pracovně vytížená a na toto hobby nezbýval čas.
Nyní je fórum opět pryč, nevím proč, opět mě nikdo neupozornil.
A já už nemám chuť se admina vsevjednom na cokoliv dotazovat nebo ho o cokoliv prosit.

Nacházíme se v těžkých a pro mnohé problematických nebo smutných časech a já patřím mezi ty, kterým se na chvilku trochu zastavil život.
Což není jen negativum, dostala jsem čas na věci, které jsem před tím odkládala.
Patří k nim i moje stránky a založení nového diskuzního fóra.
Je založené u jiného poskytovatele, proto má i jiné funkce a jinak vypadá.
Snad bude brzo stejně oblíbené a navštěvované jako to původní.
;)
Kateřina
Všechno dobře skončí - a pokud ne, ještě to není konec.
spimajim

Zpět na Povídání