ako sa mi bude dariť od narodenín po dalšie narodeniny

Konzultace tarotových výkladů
Pravidla fóra
Popište:
- situaci
- otázku nebo téma
- druh výkladu - názvy pozic karet
- tažené karty
- váš názor na výklad

ako sa mi bude dariť od narodenín po dalšie narodeniny

Příspěvekod Verika » 28 čer 2020, 23:02

Dobry večer, teraz som našla,že je opäť otvorene nove forum, tak sa velmi teším,lebo som bola niekolko rokov na starom fore a vždy si mi pekne poradila a usmernila mila Spim, a ked sa stare forum aj menilo,tak ma to dosť mrzelo, že nefungovalo,a dneska som nahodou klikla na tvoju stranku a vidim,že je nove forum,takže som velmi rada a hned by som začala vykladom,ktorý si robím každy rok, ako sa mi bude dariť od narodeniny po dalšie narodeniny, mala som narodeniny v dubnu takže po dalšie narodeniny,jeeeej tak sa velmi teším, že to funguje,lebo vždy som rada všetky rady a príspevky čítala,ktoré si sem mila Spimajim dávala
tak idem na to:
1/ako sa budem cítiť po celý rok 3.holí - tak asi budem mať nejaku nadej pred esbou,alebo nejaky novy začiatok v sebe,taky pocit, že niečo nove začína pre mna
2/financie po cely rok - 9 mečov,asi mi prinesú trapenie,
3/čo sa stane dôležite v rodine- 7 mečov, tak z tejto karty nie som vobec nadšena, nejaky zklamanie,alebo nevyjdu plány,lebo mladšia dcerka je v amerike od minulého roka a chceli sme za nou isť aj so staršou dcerkou,ale tak potom by len ona prišla po lete
4/.láska v mojom živote - 7 poharov, som sama bez partnera,ale ak nejaky muž aj bude tak to bude o iluziach,že to nebude take ako by som si ja predstavovala
5/ zdravie - 4 mincí, tak minuly rok mi diagnostikovali psoriazu nechtov sposobenu stresom a životom akym som mala,a čo som si prežila,tak stres sa podpísal na moje nechty na rukách,aj na nohách,ale lieky na to nie su, nechty sa mi lamu a bolia,mam to od minuleho roka juna a stale sa mi štiepa,lekari povedali,že sa možu obnoviť,ale nemusia, takže asi podla tej karty,to znamena, že žiaden posun, bude to take ako to mam doteraz
6/praca - rytier holí, pracujem od februára v jednom podniku v podatelni,ale je tam vela prace a rozmyšlam,aj kvoli tym nechtom odísť,ale tak karta vravi o energii,o novej možno v tejto robote možnosti,lebo je dosť naročna ta praca na moju psychiku,ale zase tym,že žijem sama,tak potrebujem ešte pracovať
7/ čo ma bude obmedzovať - 4.holí, tomu nerozumiem, alebo že ma nič nebude obmedzovať 4 holi je rodina, svadba, spoločnosť,proste take vítanie v živote
8/ spoločenský život - 10 mincí taky spokojny by mal byť moj spoločensky život,
9/ zhrnutie celeho roka - král pohárov, tak asi sa objavi nejaky citlivy starší muž, a možno to bude ta 3.holí,že si budem robiť nadeje na novy začiatok,ale na lasku padla 7 poharov, tak ružove to nebude, tak sa teším mila Spim za tvoje rady a usmernenie vykladu, lebo vždy je taky presne ako napíše, mam velku radosť, že opäť forum funguje aj ked po novom,dakujem krasne Vierka :P
Verika

Zpět na Tarot